Ozan Aydemir Fan® | www.ozanaydemir.forumm.biz
Daha Kaliteli Hizmet İçin Üye Olunuz

Üyeyseniz Giriş Yapmanız Yeterli Olacaktır.

Forumumuzdaki Tüm Konuları Yanlızca Üyelerimiz Görebilir

Ve Daha FAzla Kaliteli Hizmeti Yanlızca Üyelerimize Veriyoruz

Admin
Daha Kaliteli Hizmet İçin Üye Olunuz

Üyeyseniz Giriş Yapmanız Yeterli Olacaktır.

Forumumuzdaki Tüm Konuları Yanlızca Üyelerimiz Görebilir

Ve Daha FAzla Kaliteli Hizmeti Yanlızca Üyelerimize Veriyoruz

Admin
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ozan Aydemir

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Patron ve Sekreteri

YazarMesaj
Ayshe

Ayshe

Kadın
Rep Gücü : 122
İş/Hobiler : Ögrenci
Lakap : Miss Tiky =)

Patron ve Sekreteri Empty
MesajKonu: Patron ve Sekreteri   Patron ve Sekreteri Icon_minitimeÇarş. Şub. 10, 2010 5:05 pm

Soguk ve karli bir gecede tipiden yolunu kaybeden bir isadami ve sekreteri arabalarini terketmek zorunda kalirlar ve uzun bir yuruyusten sonra usumus ve islanmis durumdayken bir kulube bulurlar.

Kulubede bir yatakPatron ve Sekreteri Virgul bir uyku tulumu ve bir suru battaniye bulunmaktadir. Geceyi gecirmeye hazirlanirlar ve isadami bir centilmen olarakPatron ve Sekreteri Virgul yatagi sekreterine verirPatron ve Sekreteri Virgul

"Ben yerde uyku tulumunda uyurum" der. Sekreter yatagina yatarPatron ve Sekreteri Virgul adam uyku tulumunun icine girerek fermuari ceker. Bir sure sonra tam uyumak uzereykenPatron ve Sekreteri Virgul sekreterinin sesini duyar;

"EfendimPatron ve Sekreteri Virgul ben cok usuyorum." Adam fermuari acarPatron ve Sekreteri Virguluyku tulumundan cikarPatron ve Sekreteri Virgul bir battaniye alip kadinin uzerine orterPatron ve Sekreteri Virgul tekrar uyku tulumuna girerPatron ve Sekreteri Virgul tam uyumak uzereyken yine sekreterinin sesini duyar;

"EfendimPatron ve Sekreteri Virgul ben hala cok usuyorum." Adam yine fermuari indirirPatron ve Sekreteri Virgul tulumdan cikarPatron ve Sekreteri Virgul bir battaniye daha alip kadinin ustune orterPatron ve Sekreteri Virgul uyku tulumuna girerek fermuari ceker. Tam uykuya dalacagi sirada yine duyar;

"Ben yine çok çok usuyorum". Adam yattigi yerden;

"Bir fikrim var." derPatron ve Sekreteri Virgul

"Burasi issiz bir yer. Neler oldugunu kimse goremez Patron ve Sekreteri Virgul istersen evliymisiz gibi davranabiliriz." Genc kadin kikirdar;

"TamamPatron ve Sekreteri Virgulbana gore hava hos." Adam yattigi yerden avazi ciktigi kadar bagirir;

"OYLEYSE KALK VE KAHROLASI BATTANIYEYI KENDIN AL!!!!!"

Patron ve Sekreteri
1 sayfadaki 1 sayfası