Ozan Aydemir Fan® | www.ozanaydemir.forumm.biz
Daha Kaliteli Hizmet İçin Üye Olunuz

Üyeyseniz Giriş Yapmanız Yeterli Olacaktır.

Forumumuzdaki Tüm Konuları Yanlızca Üyelerimiz Görebilir

Ve Daha FAzla Kaliteli Hizmeti Yanlızca Üyelerimize Veriyoruz

Admin
Daha Kaliteli Hizmet İçin Üye Olunuz

Üyeyseniz Giriş Yapmanız Yeterli Olacaktır.

Forumumuzdaki Tüm Konuları Yanlızca Üyelerimiz Görebilir

Ve Daha FAzla Kaliteli Hizmeti Yanlızca Üyelerimize Veriyoruz

Admin
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ozan Aydemir

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SmS Sözleri...

YazarMesaj
Ayshe

Ayshe

Kadın
Rep Gücü : 122
İş/Hobiler : Ögrenci
Lakap : Miss Tiky =)

SmS Sözleri... Empty
MesajKonu: SmS Sözleri...   SmS Sözleri... Icon_minitimePerş. Şub. 11, 2010 2:02 pm

Sonsuzluk koyuyorum adını sensiz günlerinSmS Sözleri... Virgul senli günlerle takas ediyorum.Yokluğun diye bir şey yok bendeSmS Sözleri... Virgul ben seni sonsuzluk kadar çok ama çok seviyorum....

» Günden güne yok olmaktayım.. Bütün ışıkları attım bir kenara anlamıyor musun.... GÖKYÜZÜ GÜNEŞ OLSADA SENSİZ YİNE KARANLIKTAYIM.... Seni seviyorum........ Gözlerime bakabilirmisin....

» Varlığınla başlayan bir günün yokluğunla bitmesine alışamadımSmS Sözleri... Virgul aklımda olduğunun yarısı kadar yanımda olsaydın Hiç Sensiz Kalmazdım !

» Günü gece olsun diye yaşıyorumSmS Sözleri... Virgul Çünkü gece hayallerime geliyorsunSmS Sözleri... Virgul Seni beklemiyorum çünkü sen hep benimlesinSmS Sözleri... Virgul Hayallerimde ve kalbimdesinSmS Sözleri... Virgulterkedip gitmiş olsandaSmS Sözleri... Virgul unutsandaSmS Sözleri... Virgul UNUTMUYACAĞIM...

» Varmı daha ağır yükSmS Sözleri... Virgul hasreti çekmek kadar. yaşama sebebimsinSmS Sözleri... Virgul ekmek kadar su kadar. AyrılığınSmS Sözleri... Virgul hasretin her şeyin bir hazzı var. seni anmak da güzel seni özlemek kadar.

» Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen vur kır kalbimi kalbimden akan kan yazacaktır ismini o zaman anlarsın sana olan sevgimi..

» Kalbimdeki
aşkaSmS Sözleri... Virgul dudaklarımdaki gülüşeSmS Sözleri... Virgul akan gözyaşlarımaSmS Sözleri... Virgul yalnızca sen layiksin.. Çünkü benim için çok özelsin aşkım..

» Hasret kapımda nöbetler tutuyor.. Sevgilim uzak bir $ehirde gözlerim onu arıyor.. Bir ku$ olup gitsem a$sam $u enginleri varsam senin yanına öpsem doyasıya koklasam..

» Geceleri uzaklara çığlık olur sesimSmS Sözleri... Virgul denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana özlemimSmS Sözleri... Virgul bu sabah sırf senin için aralandı gözlerimSmS Sözleri... Virgul günaydın benim Her$eyim..

» Bin Ömrüm Daha Olsa! Kollarında Son Bulsa! Sana Kavuşmak Varsa!! Ölmek Bile Düğün Gelir Bana!!! Sensizlikten Çok Korkuyorum! İnan Kendimi Bilmiyorum! Önce ALLAH Sonra Sen Benim İçin! O Bilir Seni Nasıl Sevdim!!!!

» DudakLarın'Da A$kıN YankıSı var SevDan'a Kapı*** BiR KaLBiM var.. Beni Sana BağLayaN BüyüK üMiTLeRim var.. YıkMa DunyaMı SaNa VeRecek SON Bir CaNıM Var!!!

» İki kişi birbirini severse; sevgi olur. Biri kaçarSmS Sözleri... Virgul diğeri kovalarsa:
aşk olur. İkisi de sever lakin kavuşamazsa: efsane olur.

» Korkma!Sakın sevmekten korkma.Kurşun sesi kadar hızlı geçer yaşamak ama öylesine zor ki kurşunu havada sevdayı sıcacık yürekte tutmak..

» Sil baştan yaşama şansım olsaydı eğer; kusursuz olmaya çalışmaz rahat bırakırdım yüreğimi korkmazdım çok riske girip sana aşık olmaktan..

» Ne zaman sağır bir ressamSmS Sözleri... Virgul kristal bir zemin üzerine düşen gülün sesinin resmini çizerseSmS Sözleri... Virgulişte o zaman seni unutur bir b
aşkasını severim...

» Yalnızlık gecelerinSmS Sözleri... Virgul umut bekleyenlerinSmS Sözleri... Virgul hayal çaresizlerinSmS Sözleri... Virgul yağmur sokaklarınSmS Sözleri... Virgul tebessüm dudaklarınınSmS Sözleri... Virgul sen ise yalnız Benimsin!

» Şafak vakti yağan bir çiğ tanesi kadar MasumSmS Sözleri... Virgulgün batımında denizlerden esen rüzgar kadar Çılgın ve okyanusun derinlerindeki bir inci tanesi kadar Özelsin.

» Hepsi Gidici Sen Kalıcı SmS Sözleri... Virgul Hepsi Anlık Sen Hayat Boyu SmS Sözleri... Virgul Hepsi ÇocukçA Sen GerçEkçE SmS Sözleri... Virgul Hepsi Öylesine Sen Ölesiye..

» KüçüktümSmS Sözleri... Virgul adam olmadı dedilerSmS Sözleri... Virgul adam oldumSmS Sözleri... Virgul sevmedi dedilerSmS Sözleri... Virgul sevdimSmS Sözleri... Virgul uğruna ölmedi dedilerSmS Sözleri... Virgul ÖldümSmS Sözleri... Virgul iş işten geçtiSmS Sözleri... Virgul dediler...

» Sevmekmi? Hiç Tatmadım? Ya Gülmek? Çoktan Unuttum? YaşAmakmı? BoşVer! AşK Nemi? Büyük Bir Yalan! Mutsuzlukmu? IşTe O Benim Dünyam!

» Bilinmeyen diyarlarda yürüyorum. Unutulmak korkusuyla her an ağlıyorum. Rüyalarımda gördüğüm tarifi zor kızSmS Sözleri... Virgul beni vursunlar ama sana dokunmasınlar.Umut iklimine seni yazsınlar!

» Yıllar Sonra Düş Kırıklıkları İle Geldin Ve Düşlerle Gidiyorsun.. Aslında Ben Sana Türkçeyi Konuşmaya Mecbur Olduğum Kadarından Fazla Mecbur Oldum

» Deniz kumlardaki izleri siler ama hiç birşey kalbimdeki sevgini silemez. Seni ölene dek seveceğim.

» kalbimi kırmak denize yazı yazmaya benzerSmS Sözleri... Virgul kırı*** kalbimi düzeltmek ise gece güneşe dokunmak kadar zordur.sen denize yazı yazdın simdi gece günesin dogmasını bekleeeeeeeee

» Gül nedir ki? Solup gider. Gün nedir ki? Gelip gider. Ateş nedir ki? Söner biter. Ama sana olan sevgim sonsuzdurSmS Sözleri... Virgul ancak mezarda biter.

» YalnızımSmS Sözleri... Virgul yalnızlığım beni dinlemekteSmS Sözleri... Virgul yalanda olsa ne varki bu
şarkı sözleriyı söylemekteSmS Sözleri... Virgul yalanda olsa içimden bir bulut akıp geçiyorSmS Sözleri... Virgul yalanda olsa MUTLUYUM bu bana YeTeR

» Aşk günah olmayacak kadar masumSmS Sözleri... Virgul köle olmayacak kadar özgürSmS Sözleri... Virgul ulaşılmayacak kadar derinSmS Sözleri... Virgul unutulmayacak kadar yakın seninle yaşanacak kadar özeldir.

» BAZI AŞKLAR OKYANUS GİBİDİR. GÖRMESENDE SONUNUN BİR YERDE BİTTİĞİNİ BİLİRSİNSmS Sözleri... Virgul ŞİMDİ OKYANUSLAR BİLE KISKANIR SANA OLAN SEVGİMİSmS Sözleri... Virgul GÖRMESEMDE BİLİYORUM SONUNU SONSUZA DEK BİTMEYECEK.

» Bazen anlatmak zor geldi korktumSmS Sözleri... Virgul bazen cesurdum sen yoktunSmS Sözleri... Virgul ve artık bir karar aldım söylüyorum. Seni Çok ama Çok Seviyorum.

» Sana Ne Demeliyim Bilmiyorum GüneşIm Desem Güneş BatıyorSmS Sözleri... Virgul Hayatım Desem Hayat KısaSmS Sözleri... Virgul Gülüm Desem Oda SoluyorSmS Sözleri... Virgul Sana Canım Demeliyim Çünkü Bu Can Seninle Yaşıyor..

» Bir rüzgar eserse oralaraSmS Sözleri... Virgul sana olan sevgimi fısıldarsa kulağınaSmS Sözleri... Virgul cevabını sevgimden ıslandığın yağmurlarla yolla.

» Aşkına döksem gözyaşlarımıSmS Sözleri... Virgul elinle bir defa silecek misin? Şu kalbimi sana versemSmS Sözleri... Virgul bir gün gelecek sevecek misin?

» Ben kimseyi böyle delice kıskanmadımSmS Sözleri... Virgul hiçkimseye böyle yürekten bağlanmadımSmS Sözleri... Virgul ben kimse için bir gün oturup ağlamadım. Yanlızca senin için Aşkım.

» Seni Çok Özledim. Seni Her Özlediğimde Kalbime Bir Yıldız Çizdim. Seni Ne Kadar Özlediğimi Bilmek İstermisin? Sayende Bir GöKyüzüne Sahibim Canim!!

» Sevmekmi? Hiç Tatmadım? Ya Gülmek? Çoktan Unuttum? YaşAmakmı? BoşVer! AşK Nemi? Büyük Bir Yalan! Mutsuzlukmu? IşTe O Benim Dünyam!

» Sonbahara İNat AğAç Hala YeşErmekteSmS Sözleri... Virgul Geceye İNat Gün Hala AğArmaktaSmS Sözleri... Virgul Ben İSe Kadere İNat Hala Senİ SevmekteyİM. İNat Bu Ya MahşEre Kadar Senİ SeveceğİM!

» Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen VarSmS Sözleri... Virgul Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var..

» Seni Cok Özledim. Seni Her Özledigimde Kalbime Bir Yildiz Cizdim. Seni Ne Kadar Özledigimi Bilmek Istermisin? Sayende Bir GöKyüzüne Sahibim Canim!!

» Sonbahara İNat AğAç Hala YeşErmekteSmS Sözleri... Virgul Geceye İNat Gün Hala AğArmaktaSmS Sözleri... Virgul Ben İSe Kadere İNat Hala Senİ SevmekteyİM. İNat Bu Ya MahşEre Kadar Senİ SeveceğİM!

» Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen VarSmS Sözleri... Virgul Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var..

» Ne zaman sağır bir ressamSmS Sözleri... Virgul kristal bir zemin üzerine düşen gülün sesinin resmini çizerseSmS Sözleri... Virgulişte o zaman seni unutur bir b
aşkasını severim...

» İsteyipte sahip olamadığım her şeyin yerine seni koyduğum zaman anladım kiSmS Sözleri... Virgul ben her şeye sahipmişim çünkü sen her şeyden ve herkesten değerlisin!!!!

» Bir çerçeve astım odama içi boş önemi yokSmS Sözleri... Virgul neden diye sorma neye baksam seni görüyorum nasıl olsa..

» Umutlarım Yıkıldı Senden Sonra Yaşamayı Haram Gördüm Kendime!!! Bu Dünyadan Kurtulmak İstediysemde Kaç Defa Sensiz Gidemedim Ölüme...

» Senin sevgini doldurdum gönül kadehimeSmS Sözleri... Virgul senin sevgini içeceğim. Senin hayallerini çizdim gözlerimeSmS Sözleri... Virgul hep seni seyredeceği. İlkdefa seni sevdim ölene kadarda seni SEVECEĞİM...

» Buruk bir duygu yüklenirse yüreğineSmS Sözleri... Virgul gözlerin zaman zaman takılıyorsa uzaklaraSmS Sözleri... Virgul kulakların çınlarsa zamansızSmS Sözleri... Virgul bilki bir yerlerde ÖZLENMİŞSİNDiR!!!!!

» YAŞAMAK ÖZLEMSİZSmS Sözleri... VirgulÖZLEM SEVGİSİZSmS Sözleri... VirgulSEVGİDE SENSİZ OLMAZ.UNUTMA SEVMEK DAİMA BERABER OLMAK DEĞİL.SENSİZKEN BİLE SENİNLE OLABİLMEKTİR.

» Sen güllere özenme güller sana özensinSmS Sözleri... Virgul üzme tatlı canını sen güllerden de güzelsin. Bir gülüş kadar özgür özgürlük kadar vaz geçilmezsin gülüm sen her şeye değersin..

» kimsin sen? yaşamak isteyipte yaşayamadığım umutlarımsın.. yıllardır beklediğimsin belki de... kimsin sen? sen benim sevdiğimsin.. sevdiğimi söyleyebildiğimsin..

SmS Sözleri...
1 sayfadaki 1 sayfası